Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looks like the picture, fits really nice.
Color: Multicolor
Price: £9.18
Original Price: £11.28
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 85 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2312028180728592 |
Author: p***n
Date:
Review: looks like the picture, fits really nice.
Color: Multicolor
Author: S***7
Date:
Review: I am satisfied, I recommend
Color: Brown
Author: s***o
Date:
Review: Very nice quality I recommend
Color: Brown
Author: f***v
Date:
Review: Good value of money and good quality
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.